ÖVRIGT / Speglar / Spegelbyrå 7451040
nr 745 1040
Spegelbyrå
20-tal, längd: 103, djup: 59, höjd: 179
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 5 mars 2012
kl 19:02:42
5/3 16:04:07
100 kr
5/3 18:58:57